Hakkımızda

Hakkımızda

SEÇKİNLİ İnşaat olarak parke taşı, bims ve beton altyapı elemanları üretimi yapıyor, aynı zamanda anahtar teslim çevre düzenleme ve taahhüt işleri gerçekleştiriyoruz. Fabrikamız Konya Karatay Tatlıcak bölgesinde yer almakta olup , 25.000 m2 alanı kapsamaktadır.
Tecrübeli kadromuz, son teknoloji makine parkurumuz ve müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışımız ile geniş bir yelpazeye yayılan beton ürünlerini tek elden tedarik avantajı sunuyoruz.
Sektörde lider bir konumda yer almak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Vizyonumuz, müşterilerimize en kaliteli, çevre dostu ve ekonomik yapı elemanlarını sunarak inşaat sektöründe lider olmaktır.
Bilinen taşlara ilave olarak, yeni nesil mineralli dekoratif taş üretimiyle, hem kamu hem de özel sektörün ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.
Yıllardır başarıyla tamamlamış olduğu resmi kurum ve özel sektör projeleriyle oluşturduğu “mutlu müşteriler” firmamızın en büyük referansıdır.
Firmamız salt bir yapı malzemesi üreticisinden öte müşterilerine “değer” üreten bir iş ortağı olmayı ilke edinmiştir.
Üreten Türkiye’nin yüzü olmaya devam ediyoruz.

Genel Müdür,
SERKAN SEÇKİNLİ
 

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

close
Whatsapp Destek